Velice si vážím
Velice si vážím zájmu nejenom od klientů, ale i od pořadatelů ezoterických seminářů kteří mají zájem o mé přednášky nebo vedení a přiznám, že mi to dělá radost. Děkuji, ale jsem opravdu hodně zaneprázdněn klientelou která trpí a nenašla doposud pomoc. To je hlavním důvodem, že odmítám přednášet na růstných ezoterických seminářích kam jsem stále zvaný, přestože jsem již vysvětlil proč se nezúčastním. Ani sám nepořádám semináře, přestože by to pro mě bylo méně náročné. Všem hledajícím mohu sdělit, vše co potřebujete k růstu, máte v sobě. Budete-li pozorně číst a vnímat srdíčkem mé pokyny a doporučení, všechno potřebné se během uzdravování dozvíte. Vašimi učiteli jsou andělé, duchovní průvodci. Od nich se dozvíte zbytek, pokud nebudete ty informace využívat k uspokojení svého ega nebo k zviditelnění se. V takovém případě přijdete jako mnoho jiných o schopnost kontaktovat čistý zdroj informací a zůstanete uvíznuti jenom jako sluha čertu. Budete směšní stejně jako jsou směšní imitátoři, kteří napodobují druhé. Každý má svoji cestu a ta je naprosto odlišná od druhých, protože každá dušička je zatížená jiný způsobem, jiným břemenem. Nemusíte se nic učit (všechno máte v sobě), pro Váš růst je naprosto dostačující stejně jako pro všechny ostatní odstranit všechno co škodí a zatěžuje a zbytek získáte pod vedením andělů. Budete-li respektovat principy duchovní roviny, povedou Vás andělé nejkratší cestou k růstu. Nevím co Vás naučily náboženské nauky nebo jiní učitelé a mistři, ani to nechci zpochybňovat, ale nemá to pro vaši dušičku žádnou vypovídající hodnotu, to potvrzuje stav ve kterém se nacházíte. A mnozí, kteří si to nepřiznají nebo cíleně se prezentují jako čisté duše, klamou a škodí hlavně sami sobě. Je otázkou, zda díky jejich přičinění (rozumí se kněžské) jste nesešly z duchovní cesty k čertům, kterým jste nositelem.
Je psáno: Matouš 10:38 Kdo nenese svůj kříž a nenásleduje mne, není mne hoden.
Nebo Marek 8:34 Zavolal k sobě zástup s učedníky a řekl jim: „Kdo chce jít se mnou, zapři sám sebe, vezmi svůj kříž a následuj mne.
Také Lukáš 9:23 Všem pak řekl: „Kdo chce jít za mnou, zapři sám sebe, nes každého dne svůj kříž a následuj mne.
A Jan končí: Jan 19:17 Nesl svůj kříž a vyšel z města na místo zvané ‚Lebka', hebrejsky Golgota.
Neznám Boha který by si přál, abychom tahaly sebou nějaké kříže či trpěli jiným způsobem. Proto já říkám: „Odhoď svůj kříž a následuj mne." Tím se rozumí odlož vše co tíží Tvoji dušičku a tělíčku je břemenem. Proto jsem psal: Nemusíte se nic učit (všechno máte v sobě), pro Váš růst je naprosto dostačující stejně jako pro všechny ostatní odstranit všechno co škodí a zatěžuje a zbytek získáte pod vedením andělů.
Sice by mě nepotěšilo, pokud by toto napsané bylo vnímáno jako pýcha nebo povyšování, či snižování hodnoty Bible, ta za to nemůže, že vše pokazili buďto pisálci či překladatelé Bible nebo je to záměrné náboženské učení které nevede k růstu, ale slouží jako manipulační prostředek a vede k závislosti, protože je plné chyb. Jen nevím zda cíleně či z neznalosti, ale to není pro mě důležité. Nechci nikoho odrazovat od víry, ani svádět z cesty, jen cítím potřebu vysvětlit. A pokud toto napsané někoho rozhořčí, měl by přehodnotit proč je to pro rozum nepřijatelné.
Sarvamagalam
Vloženo 10. 06. 2013
Režie: Viliam Poltikovič. - Co opravdu potřebujeme ke štěstí? Klid mysli, opravdu tak málo.... SARVAMANGALAM v sanskrtu znamená „požehnání všemu, štěstí pro všechny". Průvodcem filmu je svámí Ram Kripalu, který žil 35 let ve vysokém Himálaji v oblasti, která je v zimním období zcela odřízlá od okolního světa na šest měsíců a kde teplota je kolem -30 až -40 stupňů Celsia. Žil tam téměř nahý a jen s trochou jídla. Ram Kripalu vysvětluje, že samota, klid a pozitivní energie, které v této oblasti jsou, zcela vyváží tvrdé životní podmínky. Těm se nakonec člověk může přizpůsobit. Stačí trochu vytrvalosti, síla rozhodnutí a nějaké cvičení a během 40 dnů je člověk připraven zvládnout i ty nejhorší klimatické podmínky. Lidské možnosti jsou mnohem větší, než si lidé myslí. Člověk může a dokáže cokoli, limity si klademe jen mi sami. Myšlenkové struktury a bariéry nás svazují velmi pevně a rozbít je není lehké. Ram Kripalu pochází z bohaté rodiny, jeho matka byla ministryní v jednom indickém státě, on sám studoval na prestižní indické univerzitě ve Váránasí, ale v 16 letech se rozhodl, že všeho nechá, odešel od rodiny a začal hledat duchovního mistra, který by mu pomohl najít podstatu sebe sama, podstatu všeho bytí. Svého duchovního mistra našel Ram Kripalu právě ve vysokém Himálaji u pramene posvátné Gangy. V posledních letech žije Ram Kripalu v Rišikéši na úpatí Himálaje, kam přesídlil na prosbu své matky. Ram Kripalu nás tedy provádí fascinujícími místy Himálaje oblečen jen do dvou kusů látky a obut do dřevěných sandálů. Během putování nás seznamuje i s životem osamělých jogínů v drsných himálajských podmínkách.